Ацикловір таблетки інструкція із застосування дітям до 2 років Види упаковки

Інструкція по застосуванню Колдрекс таблетки

Торговельне патентований назву: Колдрекс®.

Лікарська форма: таблетки.

Склад

Кожна таблетка містить: парацетамолу 500 мг, кофеїну 25 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, терпінгідрату 20 мг, вітаміну С (аскорбінової кислоти) 30 мг.

Допоміжні речовини: крохмаль розчинний, крохмаль кукурудзяний, тальк, кислота стеаринова, повідон, калію сорбат, натрію лаурилсульфат, барвник.

Опис

Двошарові таблетки капсуловідной форми оранжево-білого кольору. Помаранчевий шар може містити білі включення. На одній стороні таблеток нанесено маркування Coldrex у вигляді тиснення.

Фармакотерапевтична група

Засіб для усунення симптомів «ГРЗ» та застуди (ненаркотичний анальгетик + судинозвужувальну стредств + вітамін).

Код АТX N02B-E51.

Фармакологічні властивості

Таблетки «Колдрекс» - комбінований препарат. Парацетамол чинить знеболювальну та жарознижувальну дію, фенілефрин зменшує набряк слизових оболонок пазух носа, внаслідок чого полегшується дихання, кофеїн надає тонізуючу дію, аскорбінова кислота (вітамін С) заповнює підвищену потребу у вітаміні С при застуді і грипі.

Показання

Таблетки «Колдрекс» забезпечують усунення симптомів простудних захворювань і грипу, таких як підвищена температура, головний біль, озноб, біль у суглобах і м'язах, відчуття закладеності носа, болі в пазухах носа і в горлі.

Протипоказання

Препарат не слід приймати одночасно з іншими парацетамол-містять препаратами, при підвищеній чутливості до інгредієнтів, що входять до складу препарату, при генетичному відсутності глюкозо-6-фосфат дегідрогенази, при захворюваннях системи крові, при тяжких порушеннях функції печінки або нирок, тиреотоксикозі, діабеті, артеріальної гіпертензії.

Спосіб застосування та дози

Дорослі і діти старше 12 років: 2 таблетки до 4 разів на день.

Діти (6-12 років): 1 таблетка до 4 разів на день.

Не давайте препарат дітям до 6 років без консультації з лікарем.

Препарат не рекомендується застосовувати більше п'яти днів без консультації з лікарем. Якщо симптоми зберігаються, зверніться до лікаря.

Не перевищуйте зазначену дозу. У разі передозування, негайно зверніться за медичною допомогою, навіть якщо Ви відчуваєте себе добре.

Побічна дія

У рекомендованих дозах препарат зазвичай добре переноситься. Парацетамол рідко надає побічна дія. Іноді можливі алергічні реакції, наприклад, шкірні висипання, кропив'янка, ангіоневротичний набряк. Рідко - порушення картини крові. При тривалому застосуванні з перевищенням рекомендованої дози може спостерігатися гепатотоксична та нефротоксичних дію. Специфічним антидотом при отруєнні парацетамолом є ацетилцистеїн.

Фенілефрин може викликати нудоту, головний біль, незначне підвищення артеріального тиску і в рідкісних випадках серцебиття, які проходять після відміни препарату.

Надмірне вживання чаю або кави під час прийому препарату «Колдрекс» може викликати дратівливість і нервову напругу.

У разі появи будь-яких небажаних реакцій зверніться до лікаря.

Передозування

Ознаки передозування - нудота, блювота, болі в шлунку, пітливість, блідість шкірних покривів, серцеві аритмії. Через добу-дві можуть визначатися ознаки ураження печінки. У важких випадках розвивається печінкова недостатність і коматозний стан. При підозрі на отруєння необхідно негайно звернутися за лікарською допомогою. Потерпілому слід зробити промивання шлунка протягом перших 4-х годин отруєння і звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Препарат не слід приймати одночасно з трициклічними антидепресантами, бета-адреноблокаторами, інгібіторами МАО і протягом 14 днів після їх відміни.

Ризик розвитку гепатотоксичної дії підвищується при одночасному прийомі барбітуратів, дифеніну, карбамазепіну, рифампіцину, зидовудину і інших індукторів печінкових ферментів.

Проконсультуйтеся з лікарем, якщо якщо Ви приймаєте метоклопрамід, домперидон (застосовувані для лікування нудоти і блювоти) або холестирамін (використовуваний для зниження рівня холестерину в крові), т. К. Метоклопрамид і домперидон підвищують швидкість всмоктування парацетамолу, а холестирамін знижує.

Особливі вказівки

Перед прийомом «Колдрекс» проконсультуйтеся з лікарем:

  • Якщо ви приймаєте інші лікарські препарати,
  • Якщо ви приймаєте метоклопрамід, домперидон (застосовувані для лікування нудоти і блювоти) або холестирамін (використовуваний для зниження рівня холестерину в крові),
  • Якщо ви вагітні або годуєте грудьми.
  • Щоб уникнути токсичного ураження печінки парацетамол не слід поєднувати з прийомом алкогольних напоїв, а також приймати особам, хронічно вживають алкоголь.

    Форма випуску

    Таблетки. За 4, 5, 6, 8 або 12 таблеток у блістерах (ПВХ / алюмінієва фольга). 1 або 2 блістери по 6 або 12 таблеток разом з інструкцією із застосування упаковані в картонну коробку.

    1 або 2 з'єднаних разом блістери по 5, 6 або 8 таблеток або з'єднані разом 1 блістер або по 4 таблетки і 1 блістер по 8 таблеток упаковані в пластикову пачку-обкладинку (ПВХ / алюміній) на яку нанесений повний текст інструкції по застосуванню, затверджений МОЗ РФ.

    Термін придатності

    4 роки. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

    Умови зберігання

    Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25? С.

    Зберігати недоступному для дітей місці.

    Умови та термін зберігання

    Виготовлено

    ГлаксоСмітКляйн Дангарван Лтд. Ірландія, Нокбрак, Дангарван, графство Уотерфорд / GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd, Ireland, Knockbrack, Dungarvan, County Waterford для ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер, Великобританія, 980 Грейт-Уест-Роад, Брентфорд, Мидлсекс, TW8 9GS / GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, United Kingdom, 980 Great West Road, Brentford, Middlesex, TW8 9GS

    Лазолван. Інструкція по застосуванню

    Відхаркувальний засіб з муколитическим, секретолітичним і секретомоторним дією.

    Інструкція Лазолван. Форма випуску та склад препарату

    Препарат Лазолван випускається у вигляді сиропу, таблеток, розчину для прийому всередину і інгаляцій.

    Сироп Лазолван випускається у флаконах по 100 мл.

    У 5 мл сиропу Лазолван міститься:

    - Амброксолу гідрохлорид - 15 мг або 30 мг

    Таблетки Лазолван випускаються в упаковках по 20 і 50 таблеток.

    В 1 таблетці препарату Лазолван міститься:

    - Амброксолу гідрохлорид - 30 мг

    Розчин Лазолван для інгаляцій і прийому всередину випускається у флаконах по 100 мл.

    В 1 мл розчину Лазолван міститься:

    - Амброксолу гідрохлорид - 7,5 мг

    Фармакологічна дія

    Препарат Лазолван має муколитическим, відхаркувальну, секретолітичним і секретомоторним дією за рахунок входить до його складу амброксолу гідрохлориду.

    Амброксол є активний метаболіт бромгексину, завдяки чому і обумовлено його фармакологічна дія.

    Амброксол збільшує продукцію рідкого секрету клітинами бронхіальних залоз, що сприяє розрідженню мокротиння. Також амброксол збільшує синтез гідролітичних ферментів, які розщеплюють полісахаридні зв'язку мокротиння і тим самим зменшують її в'язкість.

    Завдяки дії амброксолу, також збільшується активність війок миготливого епітелію, який сприяє більш швидкій і повноцінної евакуації мокротиння з бронхіального дерева.

    Крім вищевказаних ефектів, амброксол збільшує синтез сурфактанту, який необхідний для нормального функціонування альвеол.

    В цілому дія препарату Лазолван зводиться до розрідження мокротиння і більш повноцінної та швидкої евакуації мокротиння з легких, завдяки чому значно зменшується вологий кашель і усуваються умови для розмноження патогенної флори і запального процесу в бронхах.

    - Запальні та незапальні захворювання дихальних шляхів, що супроводжуються утворенням трудноотходящей мокротиння: гострий і хронічний бронхіти, ХОЗЛ, обструктивний бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія, ларингіт, фарингіт, трахеїт, трахеобронхіт і ін.)

    - Збільшення синтезу сурфактанту в складі комплексної терапії для лікування респіраторного дистрес-синдрому у недоношених і новонароджених дітей.

    Застосування при вагітності і під час грудного вигодовування

    Препарат Лазолван не рекомендується приймати лише в першому триместрі вагітності, так як дія амброксолу гідрохлориду на плід в цей період недостатньо вивчено. У другому і третьому триместрах застосування Лазолван не протипоказане.

    Амброксол потрапляє в грудне молоко, але в тих дозах, в яких він не робить на дитину ніякого негативного впливу, тому прийом Лазолван під час лактації не протипоказаний.

    - Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в період загострення

    - Перший триместр вагітності

    - Підвищена чутливість до амброксолу та бромгексину

    - Епілептичний синдром

    - Дитячий вік до 6 років для лікарських форм у вигляді таблеток

    - Виражені порушення в роботі печінки і нирок

    - Можливе виникнення алергічних реакцій: свербіж шкіри, шкірний висип, кропив'янка, ангіоневротичний набряк дуже рідко - анафілактичний шок і алергічний контактний дерматит.

    - З боку травної системи: можуть виникати нудота, блювання, біль у ділянці живота, сухість у роті, діарея, запор.

    - З боку дихальної системи: можливе виникнення ринореи і сухості слизових оболонок дихальних шляхів.

    Інструкція Лазолван. Спосіб застосування та рекомендовані дози

    Дорослим і дітям старше 12 років препарат Лазолван призначається в дозуванні по 30 мг 3 рази на день (90 мг за добу) в перші 2-3 дні з подальшим переходом на підтримуючу дозу по 15 мг 2 рази на день (30 мг за добу):

    - по 10 мл сиропу 3 рази на день в перші 2-3 дні, потім по 5-10 мл сиропу 2 рази на день.

    - по 1 таблетці 3 рази на день перші 2-3 дні, потім по 1/2 таблетці 2 рази в день.

    - по 4,0 мл розчину для прийому всередину 2-3 рази на день в перші 2-3 дні, потім по 2 мл 2 рази на день.

    Дітям у віці від 6 до 12 років препарат Лазолван в перші 2-3 дні призначається по 30-45 мг на добу за 2-3 прийоми, з подальшим переходом на 30 мг на добу за 2 прийоми:

    - по 5 мл сиропу 3 рази на день в перші 2-3 дні, потім по 5 мл сиропу 2 рази на день.

    - по 1/2 таблетці 3 рази на день перші 2-3 дні, потім по 1/2 таблетці 2 рази в день.

    - по 2,0 мл розчину для прийому всередину 2-3 рази на день в перші 2-3 дні, потім по 2 мл 2 рази на день.

    Дітям у віці від 2 до 6 років препарат Лазолван призначається в добовому дозуванні 22,5 мг за 3 прийоми:

    - по 2,5 мл сиропу 3 рази на день

    - по 1,0 мл розчину для прийому всередину 3 рази

    Дітям у віці до 2 років препарат Лазолван призначається в добовому дозуванні 15 мг за 2 прийоми:

    - по 2,5 мл сиропу 2 рази на день

    - по 1,0 мл розчину для прийому всередину 2 рази

    - по 1,0 мл розчину для ін'єкцій 2 рази на день

    Зазначені дозування для сиропу з концентрацією амброксола 15 мг / 5 мл сиропу. При вживанні сиропу з концентрацією амброксола 30 мг / 5 мл слід зменшити кількість уживаного сиропу в 2 рази.

  • Ацикловір таблетки інструкція із застосування дітям до 2 років Види упаковки

    GoodwinPress представляє новий шаблон для створення журнального сайту - City News. Адаптивний дизайн. 2 меню, 3 колонки, 5 блоків з віджетами, анонси зі слайдами. Рейтинг постів, великий підвал з віджетами. Красиві ефекти в шапці, картинки завантажуються при скролінгу. Групуйте контент за рубриками, вирішуйте - які рубрики підключити, вибирайте, скільки постів з категорії виводити. Використовуючи консоль теми, Ви можете вивести на Головній сторінці до 10 категорій: 9 на сторінці + 1 в рухомому рядку.

    MedZeit. ru 2016 · Вхід · Тема сайту та технічна підтримка від GoodwinPress Наверх

    MAXCACHE: 0.82MB / 0.00015 sec

    Звертаємо Вашу увагу, що описи лікарських засобів носить чисто ознайомлювальний характер. Більш детальну інформацію шукайте на сайтах виробників препаратів і у вашого лікуючого лікаря! Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі наслідки!
  • Інструкція
  • Реєстрація в РФ
  • Ціна
  • Питання лікарю (безкоштовно)
  • Цікловір відгуки

    Цікловір - препарат антивірусної спрямованості на базі ацикловіру, володіє активністю до чутливих мікроорганізмів Herpes simplex і Varicella zoster, випускається як у формі таблеток, так і у вигляді зовнішніх засобів (мазі, креми). Пригнічує життєдіяльність патогенних мікроорганізмів, впливаючи на їх ДНК.

    Інструкція із застосування, протипоказання, склад

    Іммуннограма з відхиленнями навіть після ацикловира

    Був ризик реальний за всіма інфекційних захворювань, ВІЛ в перебігу напів-року від'ємний і гепатити, але виявилися герпес, ЦМВ читати відповідь лікаря.

    Генітальний герпес і ацикловір

    Добрий день. У мене часті рецидиви генітального герпесу протягом останніх 2, 5 років (з моменту зараження) в середньому, прояв читати відповідь лікаря.

    Показання
    Ліки призначається:
    при звичайному герпесі - I типу, коли поразка у вигляді бульбашок охоплює рот і губи, II типу - статеві органи і промежину
    при оперізуючий лишай, що супроводжується бульбашкової висипом і сильним болем
    при захворюваннях, викликаних вірусом герпесу IV типу.
    Також препарат може бути рекомендований при прогресуючої недостатності імунної системи, при ослабленому імунітеті після пересадки кісткового мозку (у складі комбінованого лікування), для запобігання інфекційного зараження збудником Herpesviridae (цитомегаловірусом).
    Як мазі для очей при запаленнях рогівки, що виникли внаслідок зараження герпесом.

    Протипоказання
    У зоні обмеження - пацієнти з гострою алергічною чутливістю до компонентів складу, діти грудного віку молодше 2 років, матері, вигодовують дитину грудьми.
    Ступінь безпеки і користі для здоров'я жінок, які виношують дитину, визначає лікар. Він же визначає дозування, в разі схвалення.

    Спосіб застосування
    Таблетки приймають всередину.
    Дорослим і дітям після 5 років рекомендується від 1 до 2 таблеток до 5 раз / день.
    Середня тривалість терапії - 5 днів, при лишаї оперізуючий - 3 дні.
    При трансплантації і хірургічних втручаннях, курс може тривати 1,5-2 місяці.

    Побічні дії
    Прийом може спричинити швидку стомлюваність, нездужання і головні болі, блювоту, порушення роботи печінки і зміна складу крові алергічні прояви у формі висипки, роздратування і свербіння шкіри, рідко - у вигляді набряків, утруднення дихання і задишки.
    При використанні місцево - посилене сльозотеча, печіння і почервоніння шкіри і слизових оболонок.

    Передозування
    Перевищення дозування може призвести до загострення побічних реакцій. У таких випадках потрібно штучне очищення крові і промивання шлунка.

    Форма випуску
    Таблетки пероральні.
    Активно діюча речовина - ацикловір.
    У картонній коробці одна упаковка (10 таблеток).
    Мазь, крем для зовнішнього і місцевого застосування реалізується в тюбиках (5 г).


    Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

    Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

    Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

    Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

    Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...