Парацетамол дитині 6 років дозування. Дитині 6 років

Парацетамол дітям

Медики не рекомендують збивати температуру, якщо вона не перевищує 38 градусів. Але якщо ртутний стовпчик градусника піднявся вище цього показника, то температуру необхідно терміново знизити. Доросла людина найчастіше використовує парацетамол. Малюкам він також відмінно допомагає, але для них існує спеціальний дитячий варіант.

Існуючі форми препарату

Дитячий парацетамол випускається в трьох видах: сироп, свічки і таблетки.

Парацетамол дозування для дітей

Препарат в цьому випадку представляє собою солодку на смак суспензію. Вона дуже подобається дітям, і малюки із задоволенням приймають ліки. Прийом суспензії дозволений вже з другого місяця життя дитини. В окремих випадках педіатри дають добро на використання кошти безпосередньо з моменту народження, підбираючи індивідуальну дозування.

Точність дозування визначається за допомогою спеціального шприца з мірними поділками. Парацетамол (дозування для дітей вказана трохи нижче) навіть кілька нудотний на смак, але розводити його водою не можна. Краще дати дитині його запити після прийому.

Доза розраховується наступним чином:

    Від 0 ... 6 місяців - кількість препарату визначать педіатр, беручи до уваги масу тіла малюка; 6 міс... 1 рік - 2,5 .... 5 мл; 1 ... .3 року - 5 ... .7,5 мл; 3 ... .6 років - 7,5 ... ..10 мл; 6 ... .12 років - 10 ... ..15 мл.

Число прийомів препарату не повинна перевищувати чотирьох разів за повну добу. При цьому проміжок між ними повинен становити не менше 4 годин.

Наступний формат випуску жарознижуючий засіб. Супозиторії вводяться ректально, т. Е. Свічку необхідно акуратно вставити в анальний отвір дитини. В цьому випадку парацетамол (дозування дітям в цьому випадку також залежить від віку) дуже швидко всмоктується в кишечнику, збиваючи температуру більш ефективно.

Малюкам, яким ще не виповнилося 3-х місяців, дозу підбирає лікар. Супозиторії в цьому віці вдома використовувати не можна, оскільки можна спровокувати передозування. Призначити парацетамол ректально малюкові можуть тільки в умовах стаціонару і в самих крайніх випадках.

При покупці свічок необхідно звертати увагу на указное дозування в грамах.

Дітям у віці:

    Від 3 до 12 місяців призначається супозиторія, масою 0,08 г; від 1 року до 3 років - свічка, масою 0,17г; від 3 до 6 років - свічка, дозуванням в 0,33 г; від 6 до 12 років - дві супозиторії по 0,33 г.

Використовується препарат також не більш ніж чотири рази за 24 години. Часовий проміжок між прийомами - не менше ніж чотирьох годин.

У маленьких дітей використовуються досить рідко, оскільки змусити дитину її проковтнути складно. Можна пігулку розтерти в порошок і розвести водою або компотом (чаєм, соком). Але навіть в такому вигляді малюки дуже неохоче ковтають ліки. У таблетках парацетамол дітям (дозування прив'язана до віку дитини) можна давати тільки після того, як дитині виповниться 2 роки.

Найчастіше таблетований парацетамол випускається з дозуванням 200 мг. В цьому випадку, дитині у віці:

    2 ... 6 років призначається ½ таблетки на прийом; 6 ... 12 років - вона повна таблетка; старше 12 років - 1 ... 2 таблетки.

Кількість прийомів і часовий проміжок між ними, такі ж, як і розглянуті раніше.

Показання до застосування

Парацетамол є класичним жарознижуючим засобом і не може використовуватися як препарат для лікування будь-якого захворювання. Підвищення температури тіла - явна ознака розвитку хвороби. Парацетамол призначений для зняття даного симптому і полегшення стану хворої дитини. Вживання кошти більше трьох діб вкрай небажано.

Парацетамол призначається для використання в наступних випадках:

Якщо у дитини температура тіла перевищує показник в 38 градусів. Взагалі не рекомендується збивати її, якщо цифра менше, ніж 38,5 ... 38,9. Але висока температура тіла може стати причиною розвитку у крихти судом. Якщо у малюка спостерігається слабко виражений больовий синдром. Наприклад, при головному болю, під час прорізування зубів, невралгії та інших станах.

Передозування парацетамолом

Парацетамол дитині 6 років дозування. Дитині 6 роківВиключати передозування, і навіть отруєння ліками, не можна. Цьому може сприяти неуважність батьків, які просто не читають інструкцію. Адже там вказані точні дози, дозволені в певному віці.

Наступний можливий варіант - комбіноване лікування. Дитині може бути прописано засіб, у складі якого вже є парацетамол. Одночасний прийом ліків цілком може стати причиною отруєння.

Невірно підібрана дозування найчастіше доводиться на таблетований препарат, коли дитина отримує «доросле» кількість ліки.

Передозування можлива і в разі недотримання рекомендованого тимчасового інтервалу. Якщо препарат не зміг збити температуру протягом години, то необхідно використовувати також і не медикаментозні засоби для зниження температури, зокрема, обтирання дитини прохолодною водою.

Причиною отруєння може стати самостійний прийом ліків малюком. Суспензія дуже смачна і малюк, діставшись до пляшечки, може його просто випити повністю. Якщо щось подібне сталося, то за дитиною необхідно ретельно спостерігати. При появі ознак отруєння (нудота, блювота, скарги на болі в животі), потрібно викликати бригаду швидкої невідкладної допомоги. Малюкові дадуть ентерсорбент - засіб, що зменшує швидкість всмоктування препарату. При сильному отруєнні шлунок крихти промиють і введуть антидот.

Підібрали для Вас ще матеріали по темі

    Цитрамон від головного болю Які таблетки від головного болю можна пити при грудному вигодовуванні? Хороші таблетки від головного болю Цитрамон при годуванні: повна інформація Цитрамон-Дарниця: застосування препарату Анальгін від головного болю: ефективне лікування

Чи можна давати парацетамол в таблетках дітям? Доза при різній дозуванні діючої речовини

Дитяча аптечка - обов'язково повинна бути в кожному домі, де є малюк. Найбільш доступним і поширеним анальгезирующим і жарознижуючим засобом, дозволеним з самого раннього віку, є парацетамол. Це - порятунок і при високій температурі, і при болях різного походження.

У продажу представлений в формі супозиторіїв, солодкого сиропу, суспензії. таблеток. Він швидко всмоктується, починає діяти вже через 30-40 хвилин після вживання, має мінімум протипоказань, призначається діткам, у яких гіпертермія супроводжується судомами.

Перераховані аргументи часто є вирішальними при покупці, проте Батьки повинні враховувати наступні нюанси:

    До 5-річного віку в лікуванні малюків краще використовувати свічки, сиропи, суспензії; Чітке дотримання пропорцій дозування потрібно для того, щоб не наражати на ослаблений хворобою організм ризику зайвої інтоксикації.

У цьому матеріалі ми детально розберемо, яка дозування при температурі можлива дітям різного віку, як правильно давати. Ця форма лікарського засобу викликає найбільше запитань. Основні:

    З якого віку дозволяється, дозування; як ділити пігулку на частини; правила прийому; що робити при передозуванні.

Їх ми і розглянемо:

Чи можна давати парацетамол в таблетках дітям?

Пам'ятка батькам: Цифри, видавлені на таблетках, позначають вміст діючої речовини - парацетамолу - в міліграмах, іноді в грамах. Вони ж пишуться на блістері.

Існуючі варіанти: 200 (0,2), 325 (0,325), 500 (0,5). Це полегшує визначення норми в кількості штук.

Перше, що важливо запам'ятати: ця форма Не використовується в лікуванні немовлят взагалі. В інструкції зазначено - з 3 років, педіатри рекомендують з 5.

Пігулку або частина її краще розтовкти в порошок, розвести теплою рідиною (підсолодженою водою, компотом, чаєм). Бажано робити прив'язку до прийому їжі: ліки давати через годину-дві.

Експерименти по створенню сумішей розглянутого препарату з Но-шпой, анальгіном і іншими медикаментами строго забороняються.

    Індивідуальна непереносимість основної речовини; порушення функціонування печінки або нирок; захворювання крові.

Парацетамол дітям: дозування в таблетках при температурі

Парацетамол 200 мг

Ця дозування найзручніша, оскільки розрахунок ведеться з кратністю 100.

Регламентована Норма з 3 до 6 років - 150-200 мг. Педіатри, не мудруючи, призначають по таблетці. Худеньким малюкам досить і половинки. Допустимий максимум 800 мг / добу (максимум 4 штук).

Дітлахам постарше ( С 6-річного віку ) норму збільшують до 1,5-2.

Якщо жар не спадає, ліки дають повторно. Мінімальний інтервал між прийомом - 4 години.

Категорично не допускається використовувати розглядається засіб паралельно з іншими препаратами, що містять парацетамол. Якщо ви дали пігулку, а жар не спадає, використовуйте інші - немедикаментозні способи:

    Провітріть приміщення; відпоювали малюка водичкою; робіть примочки (на лоб, пахви, пахову область).

Чи можна натирати дитини горілкою при температурі? Перейти

Парацетамол 325 мг

Цей варіант Призначений для дітей 6-12 років . За раз дається по одній повній пігулці. Ділити і додавати нічого не потрібно. Можна розтовкти в порошок.

Кратність прийому аналогічна зазначеної вище.

Мами, які строго дотримуються правил, цікавляться, Як точно розрахувати дозу парацетамолу для дітей?

Відповідь медиків: Беріть по 10-15 мг на кожний кілограм маси тіла. Наприклад, для 2 років норма ваги 11,5 кг. Значить, потрібно ≤ 172,5 мг. Відокремити необхідну кількість від таблетки просто неможливо. Зате існують відповідні свічки, що містять 170 мг жарознижуючого речовини.

Дозування 500 мг таблеток

Таке фасування вважається «дорослої». Підліткам З 12 років разово дається по таблетці.

Не слід очікувати позитивних результатів відразу після вживання препарату. Температура знижується приблизно через 30 хвилин - годину зазвичай до 37-37,5 °.

Використання даного лікарського засобу більше 3 днів без дозволу лікаря не допускається.

Увага, передозування парацетамолом у дітей, як бути в такій ситуації?

Симптоми тривоги: аритмія, блідість, блювання або сильна нудота, болі в животі. Не виключається гострий напад панкреатиту. Зазвичай ці ознаки помітні майже відразу, але можуть виявлятися і протягом 24 годин після прийому. При сильному отруєнні печінкова недостатність прогресує в крововилив, втрату свідомості. Про дисфункції нирок сигналізує нестерпний біль в попереку, кров у сечі.

Потрібна термінова госпіталізація.

Якщо після прийому препарату пройшло не більше години, самостійно можна дати активоване вугілля, але все одно доставити малюка в лікарню.

    Не можна знижувати жар «найсильнішим» засобом, необхідно використовувати тільки дозволені препарати і в потрібній формі; температуру до 385 ° не збивають, організм повинен боротися сам; не ризикуйте здоров'ям малюків, навіть разове збільшення дози загрожує незворотними наслідками.

Пізнавально:

Доза парацетамолу для дітей

Медикаментозне жарознижуючий засіб Парацетамол користується у населення великою популярністю, що цілком заслужено: ліки відрізняється низькою ціною і ефективністю. Але останнім часом, саме в зв'язку з широким його застосуванням, почастішали випадки передозування і отруєння Парацетамолом. Причому особливо це стосується дітей, хоча отруєння цілком можливо і у дорослих.

Передозування Парацетамолом отримати досить легко. При цьому передозування викликає досить важкі наслідки. Ось чому дуже важливо дотримуватися потрібні дози, щоб захистити дитину від ускладнень і непотрібних негативних наслідків.

Торгові назви препарату Парацетамол - Панадол, Еффералган, Калпол, Флютабс і інші. Для дітей парацетамол представлений у вигляді сиропу 120-160 мг в 5 мл сиропу і свічок 50-150 мг. Цей вид парацетамолу позиціонується, як більш нешкідливий і що може застосовуватися грудними дітьми. У таблетках парацетамол по 200 і по 500 мг може бути використаний тільки дітьми старше 6 років.

Якщо приймати Парацетамол відповідно інструкції, він не принесе ніякої шкоди, що не можна сказати про прийом великих доз препарату. Доза парацетамолу для дітей до 14 років становить на 1 кг ваги 10-15 мг через кожні 6 годин, не частіше. Таким чином, добова доза препарату Парацетамол без ризику отримати побічні ефекти або ускладнення становить на 1 кг ваги 60 мг з прийомом ліків до 4 разів за добу. Парацетамол починає діяти через 0,5-1 годину після прийому і продовжує діяти протягом 4 годин.

Передозування препаратом Парацетамол може в результаті призвести до серйозних порушень роботи печінки і нирок. Причому, більш схильні до побічних дій діти молодше 5 років, ніж діти старшого віку і дорослі. Важливий фактор для роботи печінки - наявність і кількості їжі в шлунку на момент прийняття препарату. Разова доза, небезпечна для дитини і що може викликати передозування - більше 150 мг на 1 кг ваги, тобто більше 150 1500 мг в день при вазі дитини 10 кг і більше 3000 мг в день при вазі дитини 20 кг.

САМІ ЦІКАВІ НОВИНИ

Парацетамол дійсно ефективний при зниженні температури. Але особисто я п'ю його, коли температура піднімається вище 38 градусів. Просто читала поради лікарів, що організм повинен сам боротися з температурою. Ну і на смак, звичайно, парацетамол дуже неприємний, гіркий неймовірно. При моєму невмінні разом ковтати таблетку приймати його важко, доводиться жувати.

Прийом будь-якого препарату не за інструкцією може викликати передозування і серйозні наслідки. А парацетамол в аптечці є завжди, він ефективний при температурі, але я його теж приймати не поспішаю, даю організму час. У дитинстві, до речі кажучи, коли таблетки не вміла ковтати, мама розтирала ліки в порошок між столовими ложками і ніяких проблем не було.

У мене маленька дитина і парацетамол завжди є під рукою, це відмінне жарознижуючий засіб, а також відмінно знімає біль, коли прорізуються зубки. Але застосовую препарат тільки за інструкцією і звичайно попередньо консультуюся з лікарем хоча б по телефону.

Я завжди давала своїй дитині від температури парацетамол у вигляді сиропу або свічок. Але недавно він захворів і так сильно, що температура зашкалювала за 39 градусів нічим не збивалася. Викликала швидку, літній лікар сказав що приймати потрібно тільки парацетамол в таблетках, можна разом з анальгіном, сиропи допомагають не завжди. Доза для мого семирічного сина - полтаблетки. Тільки їй збили температуру.

Мама завжди давала мені при великій температурі половинку парацетамолу. До 6 років давала 1/4 таблетки, після половинку. А потім вже після 14 років стала цілу приймати. Збиває температуру дуже добре. Але я вам раджу перш ніж приймати таблетку, проконсультуватися з лікарем, раптом у дитини алергія на цей препарат.


Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...