Чи можна перепрописати дитини

Для того, щоб зареєструвати (прописати). потрібна згода власника житла; а щоб зняти з реєстрації (виписати) такої згоди не потрібно. Ви є законним представником Вашої дитини - будь ласка, оформляйте бланки і заяву на зняття з реєстрації і одночасно готуйте бланки і заяву на реєстрацію дитини в Вашу квартиру. Згода Вашого колишнього чоловіка на цю процедуру не потрібно. Йому і знати щось про це навіщо? Будинковими книгами зараз не користуються (Хотч не знаю, як там у Вашій місцевості), так що їх будинкова книга Вам для зняття дитини з реєстрації не потрібна. Тільки заповніть бланки на зняття з реєстрації.

Як у Вас все просто
Місце проживання дитини, яка не досягла 10 років, визначається за згодою батьків, хоча, з огляду на, що за рішенням суду дитина проживає з матір'ю, значить і зареєстрований він повинен бути з мамою.
Щоб виписати і прописати дитину, потрібна згода опікунської ради, не думаю, що з цим виникнуть проблеми, адже є рішення суду.

Рішення суду про розлучення втрачено (по ідеї, можна взяти нове?).
Але є акт про проживання дитини зі мною від жека, рішення опікунської ради, в якому зазначено, що дитина зі мною і рішення суду про аліменти.
Проблема в тому, що паспортисти вимагають обов'язкову присутність батька дитини і при виписці і при прописку
Розумом розумію, що це неправильно, але що їм пред'явити і на що посилатися?

Олена Вікторівна. 1. Отримайте в суді копію рішення про розлучення (прийдіть в канцелярію суду і напишіть заяву)
2. Напишіть в паспортний стіл заяву, в якому вкажіть, що дитина Проживає з Вами у Вашій квартирі За взаємною згодою Вашому і БМ; це підтверджується рішенням суду (якщо там є фраза про те, що дитина залишається проживати з Вами) і / або актом, який є у Вас на руках. Тому Ви хочете зняти реюенка з реєстрації з адреси, за якою він фактично не проживає та зареєструвати там, де він фактично проживає. І що Вим незрозумілі мотиви відмови в реалізації цього Вашого права. До заяви додайте всі необхідні для зняття з реєстрації / реєстрації нового місця проживання талони і заяви і просите провести зняття з реєстрації і нову реєстрацію місця проживання дитини.

Відповідно до Закону України Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні присутність БМ при знятті з реєстрації / проведенні реєстрації місця проживання дитини не потрібно (не передбачено). А посадові особи зобов'язані діяти лише в межах наданих їм повноважень (дейстоввать тільки так, як передбачено законом - стаття 19 Конституції України). І вкажіть, що при відмові зняти дитину з реєстрації будете оскаржувати незаконні дії в суді. І ще напишіть, що очікуєте письмової відповіді на Вашу адресу (тобто, якщо збираються відмовляти, то нехай письмово доведуть).
А ось хоча б одна зі статей Закону Про свободу. :

Стаття 7. Зняття з реєстрації місця проживання
Зняття з реєстрації місця проживання здійснюється в течение семи днів на підставі заяви особи, запиту органу реєстрації за новим місцем проживання особи, остаточного решение суду (про позбавлення права власності за на житлове приміщення або права Користування Житлово пріміщенням, Визнання особи безвісно відсутньою або померли), свідоцтва про смерть.
Діти ВІКОМ від 15 до 18 років подаються заяву особисто.
У разі если особа з поважної причини не может самостійно звернути до органу реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання может буті Здійснено за ЗВЕРНЕННЯ Іншої особини та на підставі доручення, посвідченого в установленому порядку.
Зняття з реєстрації місця проживання неповнолітніх, Які НЕ ма ють батьків, та осіб, Стосовно якіх встановлен опіку чи Піклування, здійснюється за погодження з органами опікі и Піклування.

Адже проживання і реєстрація - все-таки різні речі. І якщо дитина вже фактично у Вас проживає, і суперечок з цього приводу у Вас з БМ нету, то причому тут згоду батька на зняття з реєстрації? Адже розмова не йде про зміну місця прожіванімя дитини, а всього лише про зміну місця реєстрації; причому з формального на фактичне.

Останній раз внесено зміни Moonya; 17.10 о 22:43. Причина: доповнення

Перепрописати дитини з матір'ю

Цитата: # 7435 @ Квіточка @ 07 Серпня 2011, 20:37

Так мова ж таки не про купівлю-продаж йде, а про перереєстрацію дитини з однієї квартири в іншу

Зрозуміло, що на будь-які угоди пов'язані з нерухомістю потрібно рішення органів опіки та піклування, хоча. питання досить спірне, якщо є подтвердающіе документи, що дитина, яка не имет права користування жельем

Стаття 12. Захист прав та інтересів дітей під час Вчинення правочинів относительно житлових приміщень (Закон України Про основи СОЦІАЛЬНОГО захисту бездомних осіб и Безпритульний дітей)
ч. 4. Для Вчинення будь-якіх правочинів относительно нерухомого майна, право власності за на Пожалуйста або право Користування Яким ма ють діти, необхідній Попередній Дозвіл ОРГАНІВ опікі та піклування, что надається відповідно до закону.

Право користування підтверджується довідкою соответвуют ЖЕКу, тому якщо дитина не маєте ні права власності ні права користування житлом, то теорітеческі договір можна оформити без рішення органу опіки, але в останні час практика пішла іншим шляхом, і 90% випадках нотаріуси в будь-якому випадку, якщо у продавця є дитина до 18 років, вимагають дозвіл опіки на укладення договору купівлі - продажу

Автор теми чітко написала: Треба перепрописати дитини, тому що квартира терміново продається. Мій пост був саме під цю фразу! А з приводу того, що в будь-якому випадку необхідний дозвіл опікунської ради-Нет не в будь-якому! тільки в тому, Якщо один з батьків є власником або власником будь-якій частині майна, навіть не дивлячись на те, що дитина ніколи не проживав і знати не знав про це майно та ніяка довідка з ЖЕКу в цьому випадку не рятує!

Люди діляться на дві категорії: одні насолоджуються життям, а другі дивляться на них. І заздрять!

Вік: 8 років 3 місяці 14 днів

Намиста

Ім'я: Намиста
Група: Активний користувач
Повідомлень: 188
Реєстрація: 26.10
Заходив (а): 05.05

Місто:
Район: Ленінський

Чи можна перепрописати підлітка до бабусі

Чи можна виписати 14 річного сина з трикімнатної квартири (я власник) і прописати в однокімнатній у бабусі (у моєї мами)? Вся наша суєта пов'язана з необхідністю навчатися в певній школі за якої якраз і закріплений будинок, де проживає наша бабуся. Вчимося в цій школі з 1 класу, а після 9 класу нас чекає конкурс. Боюся не пройдемо. Діти, які проживають за потрібними адресами - поза конкурсом. Хочемо підстрахуватися.

Відповіді

Здрастуйте, Олено. Можна, АЛЕ дитина повинна бути прописаний хоча б з одним з батьків, т. Е. Одному з батьків потрібно прописатися з дитиною одночасно. До того ж не повинно бути погіршення житлових умов, а саме зменшення квадратних метрів на одну людину, але не всі паспортисти звертають на це увагу. Тому краще спочатку зверніться в паспортний стіл і уточніть.

Поставити своє запитання

1 Мар 2016, Наталя

Привіт, підкажіть будь ласка як мені правильно вчинити. моя дитина прописати у мене в трьох кімнатній квартирі. а проживаємо ми у батька дитини в однокімнатній квартирі. мені б хотілося виписати дитину.

29 Жов 2015 року, Андрій

Дитина є пайовою власником квартири, чи можу я виписати його з цієї квартири в іншу без надання власності в новій?

6 Авг 2015 року, Анжела

Вітаю! Я власник. Квартира приватизована на мене. Чи можу я виписати сина з квартири без його згоди? т. к. він більше 10 років не проживає і не платить за квартиру. Від.

31 Лип 2015 року, Світлана Володимирівна

Добрий день. у мене таке питання до вас. у на с мужем часткова власність три роки тому нам довелося прописати свою дочку проживає вона не з нами. але.

30 Лип 2015 року, Тамара

Мама подарувала мені квартиру. На момент дарування там були прописані невістка і внучка, але фактично вони не жили там. Вони живуть в іншому місці. Чи можна мені їх виписати без їх.


Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...